Výroční schůze 2011
Autor: Ondřej Černohorský
Datum: 22.04. 2014
Zpět na seznam
V pořadí již třetí výroční členská schůze pobočky ČNS – Pražské groše se uskutečnila 19. února 2011 v příjemném prostředí salonku hotelu U kata v Kutné Hoře.

 

Přestože hodina zahájení oficiálního programu schůze byla stanovena až na 18:00, scházeli se účastníci mnohem dříve, aby se po roce opět prošli po historické části města. Během odpoledních hodin se členové pobočky začali scházet v restauraci hotelu, kde při výtečné večeři debatovali o svém koníčku – středověké numismatice.


Krátce před 18. hodinou se osazenstvo přesunulo do salonku a po nezbytné prezentaci přítomných zahájil předseda pobočky Jiří Hána schůzi přivítáním kolegů a přednesem své výroční zprávy. Následně vystoupil pokladník Petr Huňař a seznámil všechny s hospodařením pobočky a v nepřítomnosti předsedy revizní komise byla přečtena rovněž jeho zpráva. Jelikož letos nebylo nutno přijímat žádná závažná rozhodnutí, přistoupilo se brzy k hlasování o výši členského příspěvku, který byl stanovený na částku 300,- jako v loňském roce. Po schválení usnesení výroční členské schůze byl oficiální program v 18:50 ukončen a setkání pokračovalo do nočních hodin v pohodové přátelské atmosféře.

Ani z této akce se nedochoval žádný fotografický materiál. Pokud náhodou nějaký objevíte, budeme velice rádi za jeho poskytnutí.

 


Foto: L. Richtera