Diskuze
Autor: oliver
Datum: 24.06. 2018
Členové naši pobočky jsou ze všech koutů České republiky a nemají proto možnost se pravidelně fyzicky scházet a sdružovat tak, jak je tomu v jiných pobočkách, které soustředí členy z určitého města (či regionu). Protože je ale naše pobočka “virtuální”, nejsou nám cizí ani virtuální setkání. K těmto setkáním využívá většina z nás denně fórum na serveru Sberatel.com (především samozřejmě sekci věnované pražským grošům), kde diskutujeme nejen mezi sebou, ale se všemi uživateli tohoto nejznámějšího českého sběratelského fóra.

 

Právě toto fórum je pro vás ideálním začátkem, jak najít cestu do naší pobočky. Zaregistrujte se (pokud jste již tak neučinili dávno) na sběrateli a seznamte se s námi. Čtěte, sledujte, ptejte se a hlavně komunikujte.

Na druhé straně výše uvedené vůbec neznamená, že se jednotliví členové nesetkávají fyzicky. Ke každoroční povinnosti i radosti řádného člena naší pobočky patří účast na výroční schůzi, setkáváme se ale často i na menších či větších neoficiálních akcích a samozřejmě na aukcích nebo sběratelských burzách.

 Jak vidíte, na sbírání pražských grošů nemusíte být sami.

 Navštívíte-li diskusní fórum na serveru Sberatel.com, můžete najít některé z našich členů pod těmito ikonkami a přezdívkami:

 

A samozřejmě i s dalšími, kteří své ikonky nemají, např. PEHU_ (členem od r. 2008 - zakládající člen), llibor (členem od r. 2008 - zakládající člen)...       

Pozn.: Členové pobočky mají i své vlastní interní diskusní fórum. Toto interní fórum slouží především k řešení a organizaci vnitřních záležitostí pobočky a nečlenům pobočky proto není umožněn na toto fórum vstup.